Para Yatırma

Betturkey ile bahis yapıp, oyun yapmak ve kazanma şansını elde etmek istiyor iseniz, betturkey para yatırma işlemini yapacaksınız. İstediğiniz günde, istediğiniz saatte, hızlı bir şekilde site hesabınız üzerinden transfer sürecini tamamlayabilirsiniz.

Betturkey Yatırım Yöntemleri

Kullanabileceğiniz seçenekler, site yani sitenin finansal departmanı tarafından açıklanmış durumda bulunmaktadır. Betturkey yatırım yöntemleri içerisinde, banka hesapları, sanal cüzdanlar gibi seçeneklerin yer aldığını göreceksiniz.

  • Havale ile para yatırma,
  • EFT ile para yatırma,
  • Cepbank ile para yatırma,
  • Ecopayz ile para yatırma,
  • Kredi kartı ile para yatırma,
  • Eco kart ile para yatırma,
  • Paysafecard ile para yatırma,

Neteller ile para yatırma belirlenmiş seçenekleri işaret etmektedir. Tabi ki bu seçeneklerin kullanılıp, para yatırma işleminin gerçekleştirilmesi konusunda en düşük yatırım miktarlarına da dikkat edilmesi gerekecektir. Havale, EFT, ecopayz gibi sistemler ile yatırım işlemi yapılacak ise, yatırılması gereken en düşük para miktarının, 100 TL olduğu bilinmelidir. Cepbank ile para yatırılacak ise, yatırılması gereken en düşük miktarın 20 TL olması gerektiği bilinmelidir.

Betturkey Yatırım Süresi Yeterli mi?

Kaçak iddaa sitesi, yabancı iddaa sitesi, yurtdışı menşeili şirket ya da site anlayışına istinaden, yatırım süreleri konusunda da merak edilen konular olabilir. Betturkey yatırım süresi yeterli mi? Bütün para yatırma yöntemlerinde geçerli sürenin, maksimum 5 dakika olduğu şeklinde genel bir kural bulunmaktadır. En fazla 5 dakika içerisinde transfer talimatının verilmesi ile birlikte, yatırılan para hesaplarda görülecektir. Sadece cepbank seçeneği için farklı bir tanımlama ile karşılaşacaksınız. Cepbank ile yatırım yapma konusunda, paranın hesapta görülme ve kullanılma süresi 30 dakika olarak sabitlenmiş veya belirlenmiş durumda bulunmaktadır. Diğer seçeneklere de gördüğünüz üzere, çok hızlı bir şekilde para yatırma işleminin yapılması mümkündür.

Betturkey Yatırılan Paradan Kesinti Yapmaz

Bilinenin ya da hatalı bilinenin aksine, betturkey para yatırma işleminde herhangi bir masraf ile karşılaşmazsınız. Betturkey yatırılan paradan kesinti yapmaz. Özellikle bazı şahıslar tarafından, havale ve EFT gibi sistemler ile yatırılan paranın hesaplara eksik geçtiği ifade edilmektedir. Burada bir hata ya da hatalı bir bilgi bulunmaktadır. Banka hesabınızda 500 TL var ise, bunu betturkey sitesine göndermek istiyor olabilirsiniz. Hesabınızda 500 TL dışında fazla miktarda para bulunmuyor olabilir.

Siz talimatı verirsiniz ancak, bu yabancı iddaa sitesi hesabına 500 TL değil, örneğin 495 TL geçmiş olabilir. 5 TL ne olmuştur? Çalıştığınız banka, yatırdığınız ya da transfer talimatı verdiğiniz para içerisinden işlem masrafını kesmiştir. Hesabınızda başka para olmadığı için, bu masraf göndermeye çalıştığınız paradan tahsil edilmiştir. 500 Türk lirasından kesinti yapıldıktan sonra, 495 TL bu kaçak iddaa sitesi hesabına yatırılmıştır. Banka müşteri hizmetleri ile görüşür iseniz veya dekont üzerinde bir inceleme yapar iseniz, kesintinin banka tarafından yapıldığını, banka kaynaklı bir kesinti olduğunu sizler de tespit edebilirsiniz.