Mobil

Betturkey sitesinin bütün hizmetlerini, betturkey mobil anlayışı ya da uygulaması ile kullanabilirsiniz. Elbette site her zaman masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar ile de kullanım imkanlarına sahip olacaktır. Ancak, teknolojik şartların değerlendirilmesi neticesinde, mobil versiyon ve mobil uygulama üzerinden de site hizmetlerinin alınması mümkün hale getirilmiştir.

Mobil Versiyonu İle Betturkey Giriş İşlemi

Siteye erişim sağlama konusunda, sabit olmayan cihazları kullanabilirsiniz. Sabit olmayan cihazlar içerisinde, cep telefonları ve tabletler bulunmaktadır. Bu cihazlar aracılığı ile siteye erişim konusunda, mobil versiyonu ile betturkey giriş işlemi yapılabilir. Bir programın bulunması, indirme ve kurma işleminin yapılması gerekmeyecektir. Aslında çok basit bir sistemi işaret etmektedir. Cep telefonu üzerinden örnek verelim. Cep telefonları açılır, internet bağlantısı kapalı ise, açık pozisyona getirilir. İnternet sağlayıcısı açılır, internet sağlayıcısının adres satırları bölümüne, sitenin yeni ve güncel giriş adresi yazılır.

Akabinde, mobil versiyon olarak tanımlanmış bir sistem ile cep telefonu üzerinden sitenin açıldığı görülür. Hizmetlerde, site tasarım ve kullanım şeklinde herhangi bir değişim yoktur. Üstelik bu seçenek tercih edilir, sayfa en alt bölüme doğru kaydırılır ise, burada masaüstü sürüme geç şeklinde bir ifade görülür. Eğer bu seçenek tercih edilir ise, bu durumda cep telefonu üzerinden bilgisayar ile siteyi kullanıyor musunuz? Gibi bir görüntü karşınıza çıkacaktır.

Mobil Program İle Betturkey Giriş İşlemi

Yukarıdaki seçenek yerine, çok daha hızlı hareket etme imkanı bulunmaktadır. Bu imkan, mobil program ile betturkey giriş işlemi olarak açıklanacaktır. Nedir mobil program? Siteye ait olan, küçük çaplı, güvenlik taramasından geçirilmiş, ücretsiz olarak sunulan bir programdır. Bu program, Android ve İOS işletim sistemi mağazalarında yer almaktadır. İsteğiniz ile birlikte, sitenin ana sayfasını kullanabilir ve buradan hareket etmek sureti ile ana sayfanın alt bölümünde bulunan mobil uygulamamızı indirin linki üzerinden seçim işlemini yapabilirsiniz, tercih size bırakılmıştır.

Program indirildiği an itibarı ile tek bir tuş üzerinden seçim işlemi yapılacaktır. Siteye giriş için kullanılacaktır. 1 defa kullanıcı adı, 1 defa şifre bilgisi girilmesi yeterlidir. Bundan sonra siteden çıkış yapsanız, programı kapatsanız bile, yeniden hesaba ve siteye ulaşmak için program ismi üzerinden tıklama işlemini yapmanız yeterlidir.

Betturkey Cep İle Her Yerden Kullanılır

Hazırlanmış betturkey mobil uygulaması, her yerden ve her zaman siteyi kullanmak anlamına gelir. betturkey cep ile her yerden kullanılır. Park ya da bahçelerden, evler, işyerleri ya da ofislerden, cafelerden, otobüslerden, metrolardan, aklınıza gelebilecek her yerden kullanabilirsiniz. Stadyumlardan, kapalı spor salonlarından, yarış pistlerinden, her yerden her zaman siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Her yerden oyun, her yerden iddia yapabilir, site hizmetlerini tamamen değerlendirip, eğlenme, para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız sadece internet bağlantısı, sadece cep telefonu ya da tablet olacaktır. Hemen üyelik işlemini tamamlayıp, hemen cepten siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz.