Canlı Destek

Betturkey sitesinde iletişim bölümünde değerlendirebileceğiniz en kullanışlı seçenek, betturkey canlı destek olarak karşınıza çıkarılmış durumda bulunmaktadır. Bu bölüm üzerinden müşteri hizmetleri temsilcisi ile kullanıcı olan şahısların, yani sizlerin birebir görüşmesi mümkün olacaktır. Bölüm nedir, ne amaçla kullanılır, hangi saatlerde aktiftir? Ve benzer her türlü konu hakkında ihtiyaç duyduğunuz bilgiler, yazı içerisinde sizler ile paylaşılmış durumda bulunmaktadır.

Canlı Yardım İle Kimler Görüşebilir?

Görüşme konusunda standarda bağlanmış bir uygulama, ihtiyaç sahiplerinin ya da iletişim kurmak isteyenlerin karşısına çıkarılmıştır. Canlı yardım ile kimler görüşebilir? Bağlantı penceresi açıldığında da görüleceği üzere, bölüm, hesap açmış şahıslara yani sitede üyelik işlemini gerçekleştirmiş şahıslara hizmet verecek şekilde meydana getirilmiştir. Aşağıda belirtilen yöntem ile açtığınız canlı destek penceresinde, doldurulması zorunlu olan alanların içerisinde isminiz ve kullanıcı adınız ile birlikte, elektronik posta adresiniz şeklinde bölümlerin olduğunu göreceksiniz. Bu bölümleri doldurmadan ve departman seçimi yapmadan görüşmeye başlamanız mümkün olmayacaktır.

Canlı Yardım İle Nasıl Görüşebilirsiniz?

İhtiyaç duymanız halinde, betturkey canlı destek bölümü ile iletişime geçebilirsiniz. Bunu nasıl sağlayacaksınız, canlı yardım ile nasıl görüşebilirsiniz? Giriş işlemini yapmanız yani sitenin ana sayfasını açmanız gerekecektir. Ana sayfayı açma konusunda, zaman zaman kapatılma, engelleme gibi kararlara istinaden, yeni ve güncel giriş adresini kullanmanız gerekebilir. Adres belirlemesini yaptıktan ve ana sayfayı açtıktan sonra, sağ alt köşeye doğru bakmalısınız. Burada görüşme simgesi şeklinde bir buton göreceksiniz. Yapılması gereken işlem ise, bu buton üzerinden tıklama işleminin gerçekleştirilmesidir. Küçük bir pencere açılır, üzerinde hoş geldiniz şeklinde Türkçe bir ifade göreceksiniz.

Hemen alt tarafına doğru baktığınızda, isminiz, kullanıcı adınız, elektronik posta adresiniz, bağlantı kurulacak departman şeklinde 4 farklı bölüm göreceksiniz. Üye olurken verdiğiniz isminiz, oluşturduğunuz kullanıcı adınız ve yine üye olma aşamasında vermiş olduğunuz elektronik posta adresinizi yazmalısınız. Bağlantı kurulacak departman bölümüne tıklama işlemini yaptığınızda, genel şeklinde bir ifade göreceksiniz. Burada da seçim işlemini yapıp, görüşmeye başla butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Canlı Yardım Görüşme Süresi Ne Kadar?

Sizler için oluşturulmuş, betturkey canlı destek bölümüne bakar iseniz, önce şunu belirtelim. 7 gün, 24 saat boyunca kullanımda olduğunu göreceksiniz. Ne zaman yardıma ihtiyacı duyar iseniz, ne zaman bilgi ihtiyacı duyar iseniz, anında görüşme başlatabilirsiniz. İlgili bölümleri doldurup, görüşmeye başla butonuna bastıktan sonra, maksimum 30 saniye kadar beklemeniz yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri temsilcisi karşınıza gelir. Peki, görüşme başladığı andan itibaren, canlı yardım görüşme süresi ne kadar? Bu konuda herhangi bir zaman kısıtlaması bulunmadığı tespit edilecektir. İstediğiniz zaman görüşme yapabilirsiniz.

Yardım ihtiyacınız giderilene kadar ya da bilgi talebi giderilene kadar görüşme devam edecektir. Siz ihtiyacınızın giderildiğini hissettiğiniz an itibariyle, görüşme penceresini kapatabilirsiniz. Sohbet ortamında görüşmeyi sonlandırabilirsiniz. Bir kez daha belirtelim. Bu konuda bir zaman kısıtlaması karşınıza çıkmayacaktır.