Betturkey Haftalık Freespin Promosyonu – Betturkey Freespin

Betturkey Haftalık Freespin Promosyonu – Betturkey Freespin
Betturkey Haftalık Freespin Promosyonu – Betturkey Freespin

Betturkey Haftalık Freespin Promosyonu – Betturkey Freespin

Betturkey sitesi, hesap açıp, para yatıran herkese ama herkese, betturkey haftalık freespin promosyonu vermektedir. Tabi ki belirli bir minimum değerde, yeni oluşturduğunuz hesaplara para yatırma işlemini yapacaksınız. Lakin para yatırma işlemini yapıp, bu kapsamda bir promosyonu almak istiyor iseniz, bu promosyonun her Pazartesi tüm üyelere verilen bir promosyon seçeneği olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Betturkey Freespin Promosyonu Alabilirsiniz

Siz de hesap açıp, para yatırdığınızda, diğer bütün üyeler gibi haftalık olarak verilen betturkey freespin promosyonu alabilirsiniz. Bu promosyonu almak amacı ile sitede açtığınız hesabınıza, en az 100 TL olacak şekilde para transfer işlemini yapmanız gerekmektedir. Sadece bu kadardır. Üstelik yatırdığınız para miktarı yükselir ise, haftalık olarak alacağınız promosyon miktarının da, daha yüksek seviyelere çıktığını görebilirsiniz. Oyunlar kapsamında verilmek ile birlikte, freespin eklenecek oyun seçeneklerinin müşteri hizmetleri tarafından haftalık olarak değiştirilmesi gibi bir durum da söz konusu olabilir.

Bu promosyon müşteri hizmetleri tarafından, Pazartesi günleri sizlere verilecektir. Mesai saatleri dışarısında hesaplarınıza aktarılacaktır. Saat  09:00 ile 17:00 arasında müşteri hizmetleri promosyonu hesabınıza aktarır. Sizin farklı bir işlem yapmanıza gerek bulunmayacaktır. Hesabınıza otomatik olarak, müşteri hizmetleri tarafından, görmüş olduğunuz saatlerde transfer işlemi yapılacaktır. Farklı değerlerde betturkey freespin promosyonu alabilirsiniz. Bahsettiğimiz gibi, yatırdığınız para miktarı belirleyici olacaktır. Bu kapsamda farklı değerlerde betturkey freespin promosyonu alabilirsiniz. Sizlere ne kadar alabileceğiniz hakkında bilgi verelim.

  • Yatırdığınız para 100 TL ile 499 TL arasında bulunur ise, 20 freespin alabilirsiniz.
  • Yatırdığınız para 500 TL ile 999 TL arasında bulunur ise, 30 freespin alabilirsiniz.
  • Yatırdığınız para 1.000 TL ile 2.999 TL arasında bulunur ise, 50 freespin alabilirsiniz.
  • Yatırdığınız para 3.000 TL ile 4.999 TL arasında bulunur ise, 70 freespin alabilirsiniz ve
  • Yatırdığınız para 5.000 TL ya da daha yüksek miktarlarda olur ise, bu durumda 100 freespin alabilirsiniz.

Aldığınız promosyon yeni şans, yeni heyecan, yeniden para kazanma şansı anlamına gelecektir.

Betturkey Freespin Promosyonu İle Ne Kadar Kazanabilirim?

Elbette betturkey haftalık freespin promosyonu sizlere para kazanma şansını sunacaktır. Bunlar, oyunları oynayabileceğiniz sayı anlamına da gelir. Freespin, bedava dönüş olarak düşünülmelidir. Peki bu tip bir promosyonu yatırımlar karşılığında elde ettiniz, kullandınız, kazandığınız, kazanabileceğiniz para miktarı konusunda, nasıl bir ifade ya da değer bulunmaktadır? Şöyle anlatalım. Betturkey freespin promosyonu ile ne kadar kazanabilirim? Sorusunun karşılığı, promosyon miktarının 10 katı kazanç olarak açıklanmıştır. Promosyonun kurallarını okuduğunuz da, bu şekilde net bir ifadenin kullanıldığını göreceksiniz.

Örneğin, 100 freespin kazanmış iseniz, karşılığında 1.000 TL para kazanma şansına bu promosyon aracılığı ile sahip olduğunuzu göreceksiniz. Üstelik kazandığınız parayı çekmek amacı ile herhangi bir çevrim şartını yerine getirmenize, herhangi bir çevrim işlemini yapmanıza dahi gerek bulunmamaktadır. Bu açıdan değerlendirirseniz, çok çok kullanışlı bir promosyon seçeneği olduğunu görebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*