Betturkey %30 Yatırım Bonusu – Betturkey Yatırım Bonusu

Betturkey %30 Yatırım Bonusu – Betturkey Yatırım Bonusu
Betturkey %30 Yatırım Bonusu – Betturkey Yatırım Bonusu

Betturkey %30 Yatırım Bonusu – Betturkey Yatırım Bonusu

Betturkey sitesine para yatırım işlemini yapar iseniz, bütün yöntemlerde geçerli olacak şekilde ve çevrim şartı bulunmayan betturkey % 30 yatırım bonusu alabilirsiniz. Tabi ki kurallar geçerlidir. Tabi ki kurallar dahilinde hareket etmeniz gerekmektedir. Bu yazıda sizlere nasıl alabilirsiniz, ne yapmanız gerekir, nerede kullanabilirsiniz? Hatta ve hatta nakit çekebilir misiniz, çevrim şartı bulunur mu? Gibi tüm soruların karşılığını anlatacağız.

Betturkey Herkese Yüzde 30 Yatırım Promosyonu Veriyor?

Unutmayın, betturkey herkese yüzde 30 yatırım promosyonu veriyor. Bu promosyonu almak amacı ile size uygun olan herhangi bir yatırım yöntemini tercih edeceksiniz. Tercih edeceğiniz yatırım yöntemi ile hesaplara para yatırma işlemini yapacaksınız. Ancak promosyonu alabilmek amacı ile yatırım yapma işleminde dikkat etmeniz gerekmektedir. Hemen detayı sizlere anlatalım. Önce hesabınıza giriş yapın. Para yatırma belgesini açın. Para yatırma formu doldurma aşamasında, Betturkey promosyon seçenekleri şeklinde bir liste göreceksiniz. Bu liste içerisinden % 30 yatırım promosyonu seçeneğini görün ve işaretleyin.

Daha sonra para yatırma talep formunu doldurun ve onay için finansal departmana gönderin. Para yatırma işleminin onaylanması ile birlikte, otomatik olarak promosyonda müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından sizlerin hesabına aktarılacaktır. Bu işlemi yapmanız gerektiğini unutmayın. Promosyonun parasal değeri, yatırdığınız para üzerinden hesaplanarak, otomatik olarak hesaplarda görülüyor.

Betturkey % 30 Promosyonu Talep Etmeyi Unuttum

Yukarıda sistemin nasıl çalıştığı anlatılmıştır. Fakat siz bu detayı gözden kaçırmış olabilirsiniz. Betturkey % 30 promosyonu talep etmeyi unuttum gibi bir olumsuzluk yaşamış olabilirsiniz. Ancak bu yani unutma durumu, % 30 yatırım promosyonu alamayacağınız anlamına gelmez. Lakin bunun da bir kuralı bulunmaktadır. Para yatırma formunu açtınız. Ancak promosyonu talep etmeyi unuttunuz ve parayı yatırdınız. Eğer yatırım promosyonu almayı düşünüyor iseniz, yatırmış olduğunuz parayı kullanmayın. Hiçbir bahis ya da oyun hizmetinde değerlendirmeyin.

Para sadece ana hesap üzerinde görülsün. Hemen canlı destek ekibine ulaşın. Müşteri hizmetleri temsilcisine para yatırdığınızı, % 30 yatırım promosyonu almak istediğinizi ancak, para yatırma talep formunda işaretlemeyi unuttuğunuzu belirtin. Yapmış olduğunuz bu hata, müşteri hizmetleri tarafından incelenecek, görüldüğü an itibariyle derhal müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından hesaba aktarılacaktır.

Betturkey % 30 Yatırım Promosyonunda Çevrim Şartı Yoktur

Sizler için hazırlanmış betturkey % 30 yatırım promosyonu ana başlıkta net bir şekilde açıklanmıştır. Şu ifadeyi göreceksiniz, bütün yatırım yöntemlerinde geçerli çevrimsiz yatırım bonusu. Buradan hareket ile şunu net bir şekilde ifade edebiliriz. Betturkey % 30 yatırım promosyonunda çevrim şartı yoktur. Çevrim şartı bulunmaması ne anlama gelir? Çevrim şartı bulunmaması, para yatırma işlemini yapıp, yatırdığınız paranın % 30 oranında aldığınız promosyonu, istediğiniz an çekebilmeniz anlamına gelir. 100 TL yatırdınız, 30 TL promosyon hesaba geçti, 30 TL hakkında hiçbir işlem yapmadan, anapara ya da promosyon üzerinde çevrim işlemi yapmadan, para çekme talimatı verebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*