Belge

Yabancı iddaa sitesi olarak betturkey sitesini tercih eder iseniz, betturkey belge başlığı altında, istenen, talep edilen belgeler ve kuralları hakkında belirlenmiş maddeler karşınıza çıkacaktır. Şunu belirtmekte fayda görüyoruz, gerekli şartlar oluşmadığı için, site tarafından belge talep edilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Lakin şartların ortaya çıkması ile birlikte, belge talep etme hakkını müşteri hizmetleri kullanacaktır.

Betturkey Neden Belge Talep Eder?

Konuyu biraz detaylandıralım ve betturkey neden belge talep eder? Sorusunun karşılığına bakalım. Elbette şartların ortaya çıkması zorunludur. Bu şartların içerisinde, üyelik işlemleri, finansal işlemler, bahis kuralları, oyun kuralları, genel şart ve kurallar bulunmaktadır. 1 tane hesap açtığını görmek amacı ile belge talep edilebilmektedir. 18 yaş sınırını görmek amacıyla belge talep edilebilmektedir.

Hesap doğrulama işlemi kapsamında belge talep edilebilmektedir. Hesap açan şahısların, kendi adına, soyadına ait kartlar ya da sistemler ile para yatırma, para çekme işlemlerini yaptığını görmek amacıyla belge talep edilebilmektedir. Bu gerekçelerin ortaya çıkmasına istinaden, müşteri hizmetleri temsilcisi belge talep konusunda bir elektronik posta gönderecektir.

Betturkey Hangi Belgeleri Talep Eder?

Durduk yerde belge talep etme uygulaması bulunmamak ile birlikte, betturkey hangi belgeleri talep eder? Sorusunun karşılığında, tabi ki yazı içeriğinde paylaşılmış gerekçeler bulunmaktadır. İstenen belgelerin arasında, ehliyet, cüzdan, pasaport, resmi kurumlardan verilen ve kimlik yerine geçen bir belge, elektrik, doğalgaz, internet, telefon, su faturası, ikametgah belgesi, banka dekontu, kredi kartı önlü arkalı fotokopisi gibi seçeneklerin bulunduğu görülecektir. Gerekçeye göre belge seçenekleri müşteri hizmetleri tarafından talep edilir. Tek bir gerekçenin ortaya çıkmasında, bütün belgelerin talep edilmesi ve üye olan şahıslar tarafından gönderilmesi şeklinde bir uygulama bulunmamaktadır.

Betturkey Belge Talepleri Nasıl Karşılanır?

Müşteri hizmetleri sizlere ulaşır ve belge talebi konusunda bir bildirim belirtir ise, katılım sağlanması gerekecektir. Site ile çalışmaya devam etmek, avantajlardan yararlanmak istiyor iseniz, istenen belgeleri göndermelisiniz. Betturkey belge talepleri nasıl karşılanır? Önce gelen elektronik posta ile hangi belgelerin talep edildiğini göreceksiniz. Akabinde bu belgeleri temin edeceksiniz. Temin ettiğiniz belgeleri, resim formatına dönüştürüleceksiniz. Müşteri hizmetlerine elektronik posta aracılığı ile göndereceksiniz. Kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresini dayanak alacak yani kullanacaksınız. Müşteri hizmetlerine destek@betturkey.com elektronik posta adresi üzerinden göndereceksiniz.

Betturkey Belgeleri Güvende Tutar

Site, şartların oluşması ile birlikte, betturkey belge başlığı altında üye olan şahıslar ile iletişime geçecektir. İstenilen belgeleri sıralayacaktır. Siz üye olarak bu belgeleri dijital ortamda göndereceksiniz. Gönderdikten sonra, endişe duymanıza gerek olmadığı tespit edilecektir. Betturkey belgeleri güvende tutar. Şifreleme programlarının kullanılıp, gizlilik politikası hükümlerini uygular. Üçüncü şahıslara belgelerin gönderilmesi, üçüncü şahıslar ile belgelerin paylaşılması gibi bir durumun ortaya çıkmadığı görülecektir. Bunu da, site ya da şirket tarafından verilen yasal garanti olarak düşünmeniz gerekmektedir.